TweetPack (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: None
uk: Немає

en: Label
uk: Мітка

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: API key
uk: Ключ API

en: Link type
uk: Тип посилання

en: API version
uk: Версія API
