TweetPack (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: None
az: Yoxdur

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü
