TweetPack (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Label
be: Подпіс

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня
