TweetPack (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: None
hi: कोई नहीं

en: Label
hi: लेबल

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई
