TweetPack (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: None
hu: Nincs

en: Label
hu: Címke

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: API key
hu: API kulcs

en: Link type
hu: Hivatkozástípus

en: configured
hu: beállítva
