TweetPack (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Label
hy: Պիտակ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն
