TweetPack (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: None
ka: არცერთი

en: Label
ka: სათაური

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე
