TweetPack (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: None
mr: काहीच नाही

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची
