TweetPack (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: None
oc: Pas cap

en: Label
oc: Etiqueta

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: API key
oc: Clau API
