TweetPack (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: None
fa: هیچ

en: Label
fa: برچسب

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع
