TweetPack (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: None
ro: Nimic

en: Label
ro: Etichetă

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: API key
ro: Cheia API

en: Link type
ro: Tip de legătură
