TweetPack (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: None
th: ไม่มี

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง
