TweetPack (7.x-2.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Small
fa: کوچک

en: Large
fa: بزرگ

en: Share
fa: اشتراک‌گذاری

en: Follow
fa: دنبال کن
