TweetPack (7.x-2.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Share
he: שיתוף

en: Follow
he: מעקב
