TweetPack (7.x-2.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Username
is: Notendanafn

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Share
is: Deila
