TweetPack (7.x-2.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ
