TweetPack (7.x-2.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Follow
lv: Seko
