TweetPack (7.x-2.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Small
pt: Pequeno

en: Large
pt: Grande

en: Share
pt: Partilhar

en: Follow
pt: Seguir
