TweetPack (7.x-2.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: Share
ro: Împărtășiți
