TweetPack (7.x-2.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Small
ru: Маленький

en: Large
ru: Большой

en: Share
ru: Поделиться

en: Follow
ru: Подписаться
