TweetPack (7.x-2.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Share
sk: Zdieľanie
