TweetPack (7.x-2.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe
