TweetPack (7.x-2.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Small
uk: Мале

en: Large
uk: Велике

en: Share
uk: Спільні файли

en: Follow
uk: Продовжити

en: Button Settings
uk: Налаштування кнопки

en: Widget ID
uk: ID віджета
