TweetPack (7.x-2.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Yes
ca: Sí

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Share
ca: Comparteix
