TweetPack (7.x-2.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Small
cy: Bach

en: Large
cy: Mawr
