TweetPack (7.x-2.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Follow
eu: Jarraitu
