TweetPack (7.x-2.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Share
fi: Jaa
