TweetPack (7.x-2.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું
