TweetPack (7.x-2.1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Share
hu: Megosztás

en: Follow
hu: Követés

en: Button Settings
hu: Gombbeállítások

en: What type of button would you like to display?
hu: Milyen típusú gomb jelenjen meg?

en: Button Size
hu: Gomb mérete

en: What size button would you like to display?
hu: Milyen méretű gomb jelenjen meg?
