TweetPack (7.x-2.1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Small
kn: ಚಿಕ್ಕದಾದ

en: Large
kn: ದೊಡ್ಡದಾದ

en: Share
kn: ಹಂಚಿಕೆ
