TweetPack (7.x-2.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Username
my: အမည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Small
my: အသေး

en: Large
my: အကြီး
