TweetPack (7.x-2.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Share
pl: Udostępnij
