TweetPack (7.x-2.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Small
da: Lille

en: Large
da: Stor

en: Share
da: Del

en: Follow
da: Følg
