TweetPack (7.x-2.1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Username
de: Benutzername

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Small
de: Klein

en: Large
de: Groß

en: Share
de: Teilen

en: Follow
de: Folgen

en: Button Settings
de: Schaltflächeneinstellungen

en: Widget ID
de: Steuerelement-ID
