TweetPack (7.x-2.1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Share
nl: Delen

en: Follow
nl: Volgen

en: Button Settings
nl: Knopinstellingen

en: Widget ID
nl: Widget-ID
