TweetPack (7.x-2.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Small
oc: Pichon

en: Large
oc: Grand

en: Share
oc: Partejar
