TweetPack (7.x-2.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Small
tr: Küçük

en: Large
tr: Büyük

en: Share
tr: Paylaş

en: Follow
tr: İzle
