Tweets (7.x-1.5) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: none
ru: нет

en: Count
ru: Количество

en: !time ago
ru: !time назад

en: Header text
ru: Текст заголовка

en: Footer text
ru: Текст подвала (страницы)

en: Tweets
ru: Твиты
