Tweets (7.x-1.5) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: none
uk: немає

en: Count
uk: Лічильник

en: !time ago
uk: !time тому

en: Header text
uk: Текст верхнього колонтитулу

en: Footer text
uk: Текст нижнього колонтитулу

en: Tweets
uk: Твіти
