Tweets (7.x-1.6) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: none
cy: dim

en: Count
cy: Cyfrifiad

en: !time ago
cy: !time yn ôl

en: List type
cy: Rhestru y math
