Tweets (7.x-1.6) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: none
da: ingen

en: Count
da: Antal

en: !time ago
da: !time siden

en: List type
da: Listetype

en: Unordered
da: Ikke sorteret

en: Ordered
da: Sorteret
