Tweets (7.x-1.6) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Username
de: Benutzername

en: none
de: keine

en: Count
de: Anzahl

en: !time ago
de: vor !time

en: List type
de: Listen-Typ

en: Unordered
de: Ungeordnet

en: Ordered
de: Geordnet

en: Header text
de: Header-text

en: Footer text
de: Text der Fußzeile
