Tweets (7.x-1.6) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Username
es: Nombre de usuario

en: none
es: ninguno

en: Count
es: Número

en: !time ago
es: Hace !time

en: List type
es: Tipo de lista

en: Unordered
es: Sin ordenar

en: Ordered
es: Ordenado

en: Header text
es: Texto del encabezamiento
