Tweets (7.x-1.6) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: none
eu: bat ere ez

en: Count
eu: Zenbatu

en: !time ago
eu: duela !time

en: List type
eu: Zerrenda mota
