Tweets (7.x-1.6) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: none
fi: ei yhtään

en: Count
fi: Laskuri

en: !time ago
fi: !time sitten

en: List type
fi: Listan tyyppi

en: Unordered
fi: Järjestämätön

en: Ordered
fi: Järjestetty

en: Header text
fi: Ylätunnisteen teksti
