Tweets (7.x-1.6) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: none
gl: ningún

en: Count
gl: Contar

en: !time ago
gl: Fai !time

en: List type
gl: Tipo de lista
