Tweets (7.x-1.6) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: none
hu: nincs

en: Count
hu: Mennyiség

en: !time ago
hu: !time

en: List type
hu: Lista típusa

en: Unordered
hu: Rendezetlen

en: Ordered
hu: Rendezett

en: Header text
hu: Fejléc szövege
