Tweets (7.x-1.6) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: none
id: tidak ada

en: Count
id: Jumlah

en: !time ago
id: !time yang lalu

en: List type
id: Jenis daftar
