Tweets (7.x-1.6) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: none
ja: なし

en: Count
ja: カウント

en: !time ago
ja: !time 前

en: List type
ja: リスト形式

en: Unordered
ja: 順序不同

en: Ordered
ja: 順序通り
