Tweets (7.x-1.6) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: none
jv: ora ana

en: Count
jv: Jumlah

en: !time ago
jv: !time kepungkur

en: List type
jv: Daftar tipe
